Month: Marzec 2019

Szczegółowe informacje o finale

FINAŁ 42. Olimpiady Języka Niemieckiego

29.-31. marca 2019r.

1.EGZAMIN PISEMNY: 29.03., godz. 16.00 budynek WSJO, 3. piętro, sala 304 (aula);

UWAGA! NOWY ADRES!: ul. Różana 17A (wejście od ul Św. Czesława, na skrzyżowaniu z ul. Poplińskich – w lewo).
Dojście z dworca PKP/PKS (ok. 15 minut pieszo) w kierunku: Rynek Wildecki/Dębiec.

2.Spotkanie z opiekunami – stemplowanie delegacji: godz. 16.10, sala 204

 3.EGZAMIN USTNY: 30.03., od godz.8.00 ( w kolejności alfabetycznej – po egzaminie pisemnym będzie przed salą wywieszona lista z orientacyjną godziną – informacja ta będzie również w portierni internatu); Collegium Novum UAM, al. Niepodległości 4, BLOK A, 2. piętro (Katedra Skandynawistyki)

  1. ZAKOŃCZENIE: 31.03, godz. 10.00 – do ok. 12.00
  2. Wieniawskiego 1(Collegium Minus – Rektorat),1. PIĘTRO, SALA im. LUBRAŃSKIEGO

ŚNIADANIA w internacie: sobota, 30.03. w godz. 7.00 – 9.00;                                           niedziela, 31.03. w godz. 7.30 – 9.30

Lista finalistów 42. OJN

FINALIŚCI 42. OJN

Bartz, Julia, Gdańskie Liceum Autonomiczne

Barzantny, Marcel,1. LO Kędzierzyn-Koźle

Bausch, Jeanine, 6. LO Bełchatów

Biernacki, Larissa, Josephine, 1. LO Kalisz

Bobińska, Jagoda, SZ UMK Toruń

Breitkopf, Jenny, 1. LO, Kędzierzyn-Koźle

Breitkopf, Marie, ZS Krapkowice

Broda, Alexander, 1. LO Mikołów

Domin, Robert, ZS nr 1, Kędzierzyn-Koźle

Dżumak, Wiktoria, LO Słupca

Eberharter, Emilia, 64. LO Warszawa

Ernst, Wiktoria, PLO nr 2, Opole

Fixl, Alexandra, 2. LO Warszawa

Fixl, Patrycja, 2. LO Warszawa

Fronia, Karolina, PLO nr 2, Opole

Gerasimiuk, Michał, 2.LO Białystok

Gnilka, Oliver, ZS nr 1 Kędzierzyn-Koźle

Góra, Patricia, 1. LO Ostrzeszów

Grabowski, Anna, PLO nr 2, Opole

Graf, Claudio, 11. LO Białystok

Graf, Noel, 1. LO Białystok

Grölich, Wiktoria, PLO nr 2, Opole

Haas, Mario, 1. LO Nowy Targ

Hanke, Anna, 5. LO Gdańsk

Hanke, Katharina, 3. LO Gdynia

Heermann, Olivier, ZSO Gorzów Wlkp.

Jankowski, Maciej, 2. LO Poznań

Jung, Kacper, 3. LO Białystok

Kaluza, Max, PLO nr 3 Opole

Kiełbasa, Natalia, LO ss. Prezentek Rzeszów

Klim, Liliana, PLO Polit. Łódź

Kołaczek, Zofia, LO ss. Urszulanek Poznań

Konopka, Agata, 33. LO Warszawa

Kopyra, Olivia , PLO nr 2, Opole

Koston, Weronika, 5. LO Opole

Koziarska, Diana, 13. LO Szczecin

Kudłak, Maja, 2. LO Poznań

Lange, Mira, LO ss. Prezentek Rzeszów

Latos, Viktor, ZS Piotrkowice Małe

Lesik, Julia, ZS Olesno

Lindeman, Klaus, 4. LO Białystok

Lipiec, Oskar, 7. LO Wrocław

Liu, Jakub, 7. LO Wrocław

Lucke, Patricia, 3. LO Tarnów

Łudzik, Arkadiusz, 7. LO Kraków

Mazepa, Patryk, 5. LO Kraków

Mazur, Łukasz, PLO nr 2, Opole

Miazgowicz, Hubert, 1. LO Zielona Góra

Mondroch, Piotr, 2. LO Olsztyn

Monkiewicz, Emilia, 3. LO Gdynia

Morawski, Patryk, 7. LO Poznań

Mrożek, Paulina, 6. LO Kraków

Mucha, Kamil, 2. LO Racibórz

Mucha, Maksymilian, 2. LO Warszawa

Nowicka, Julia, PLO nr 2, Opole

Ogorzałek, Mateusz, LO ss. Prezentek Rzeszów

Piskunowicz, Piotr, 17. LO Warszawa

Plikus, Miłosz, 7. LO Poznań

Polański, Andrea, ZSE Opole

Poliwoda, Karolina, PLO nr 2, Opole

Popko, Natalia, 2. LO Białystok

Quaschniok-Qudae, Marcel, PLO nr 3, Opole

Rachoń, Adrian, ZS nr 1 Kraśnik

Rafalik, Anna, 7. LO Poznań

Remiszewski, Olaf, 2.LO Olsztyn

Rodobolska, Weronika, 1. LO, Brzeg

Ryba, Michał, 1. LO Opoczno

Satala, Lea, 3 . LO Katowice

Seebörger, Justyna, ZS nr 1 Lublin

Serafin, Iga, 4. LO Tarnów

Skowron, Aleksandra, ZS Akademickich, Nowy Sącz

Stepień, Mikołaj, LO Namysłów

Szafarczyk, Laura, 1. LO Racibórz

Szafraniec, Artur, LO Strzelce Opolskie

Szajek, Jakub, 2. LO Szczecin

Szpakowska, Agnieszka, 2. LO Białystok

Szwajnos, Natalia, 2. LO Tarnów

Trzaska, Amadeusz, 1. LO Zielona Góra

Twardowska, Natalia, 3. LO Katowice

Wiśniewska, Kinga, 1. LO Bytom

Zaborowski, Artur, LO Rypin

Zyguła, Szymon, ZS Łączności, Kraków

Żukowska, Nina, 8. LO Poznań

Informacje o finale OJN

  1. Eliminacje finalne odbędą się w dniach 29.-31.marca br. w Wyższej Szkole
    Języków Obcych im. S.B. Lindego w Poznaniu przy ul. Różanej 17A (wejście od ul Św. Czesława, na skrzyżowaniu z ul. Poplińskich – w lewo).
    Dojście z dworca PKP/PKS (ok. 15 minut pieszo) w kierunku Rynek Wildecki/Dębiec.
  2. Początek eliminacji pisemnych 29. marca, o godzinie 16.00, 3.piętro, sala nr 304
    (szczegółowe informacje będą w budynku na niskim parterze, naprzeciwko wejścia).
    Proszę zabrać ze sobą dowód tożsamości lub legitymację szkolną.
  3. Dla wszystkich zamiejscowych uczniów zarezerwowaliśmy na nasz koszt noclegi na 29./30. i 30/31.03. br. w internacie Zespołu Szkół Komunikacji przy ul. Czajczej 14 (20 minut pieszo z dworca PKP/PKS lub 3 przystanki tramwajem linii 10 w kierunku DĘBIEC.

W bursie uczniowie otrzymają również śniadania. Wspólnych obiadów i kolacji nie organizujemy, gdyż nie sposób „zmuszać” wszystkich uczestników do stawiania się o określonych porach w jednym miejscu, a w Poznaniu jest bardzo dużo naprawdę niedrogich lokali gastronomicznych.

Wszystkim uczniom zwracamy gotówką koszty podróży (ryczałt: 2. klasa, pociąg TLK)

Proszę o jak najszybsze potwierdzenie chęci skorzystania z noclegu (e-mail: olimpiadajn@wp.pl)!

  1. Przewidywane zakończenie eliminacji finalnych: niedziela, 31. marca br. ok. godz. 12.00, zatem NA PEWNO można będzie bez problemu zdążyć na pociągi odjeżdżające z dworca głównego od godz. 12.30
  2. UWAGA WAŻNE!! Ze względu na bardzo dużą liczbę finalistów nie ma w tym roku możliwości rezerwacji noclegów w bursie również dla nauczycieli/opiekunów. Takie możliwości mogą się pojawić wyłącznie wtedy, gdy uczestnicy będą rezygnować z proponowanego przez nas noclegu. (Kontakt: anna.kawicka@zsk.poznan.pl)

Polecamy Państwu (niestety na koszt instytucji delegującej) położone w pobliżu i stosunkowo niedrogie  (jak na Poznań!) hotele TOPAZ (ul. Przemysłowa 34a), „traffic hotel” (ul. Niezłomnych 1c) oraz naprawdę niedrogie hostele w centrum Poznania, np. (najbliżej położony) Hostel PETIT, tel: 61 833 42 55, e-mail: hostel@hostelpoznan.pl
 
Serdecznie Państwu  gratuluję

Piotr Jankowiak – kierownik OJN

P.S. Przypominam Państwu, że wszystkie aktualne informacje na temat naszej Olimpiady
znajdują się na naszej stronie internetowej:  www.ojn.wsjo.pl

© 2019 ojn.wsjo.pl

Theme by Anders NorenUp ↑