1. Eliminacje finalne odbędą się w dniach 29.-31.marca br. w Wyższej Szkole
  Języków Obcych im. S.B. Lindego w Poznaniu przy ul. Różanej 17A (wejście od ul Św. Czesława, na skrzyżowaniu z ul. Poplińskich – w lewo).
  Dojście z dworca PKP/PKS (ok. 15 minut pieszo) w kierunku Rynek Wildecki/Dębiec.
 2. Początek eliminacji pisemnych 29. marca, o godzinie 16.00, 3.piętro, sala nr 304
  (szczegółowe informacje będą w budynku na niskim parterze, naprzeciwko wejścia).
  Proszę zabrać ze sobą dowód tożsamości lub legitymację szkolną.
 3. Dla wszystkich zamiejscowych uczniów zarezerwowaliśmy na nasz koszt noclegi na 29./30. i 30/31.03. br. w internacie Zespołu Szkół Komunikacji przy ul. Czajczej 14 (20 minut pieszo z dworca PKP/PKS lub 3 przystanki tramwajem linii 10 w kierunku DĘBIEC.

W bursie uczniowie otrzymają również śniadania. Wspólnych obiadów i kolacji nie organizujemy, gdyż nie sposób „zmuszać” wszystkich uczestników do stawiania się o określonych porach w jednym miejscu, a w Poznaniu jest bardzo dużo naprawdę niedrogich lokali gastronomicznych.

Wszystkim uczniom zwracamy gotówką koszty podróży (ryczałt: 2. klasa, pociąg TLK)

Proszę o jak najszybsze potwierdzenie chęci skorzystania z noclegu (e-mail: olimpiadajn@wp.pl)!

 1. Przewidywane zakończenie eliminacji finalnych: niedziela, 31. marca br. ok. godz. 12.00, zatem NA PEWNO można będzie bez problemu zdążyć na pociągi odjeżdżające z dworca głównego od godz. 12.30
 2. UWAGA WAŻNE!! Ze względu na bardzo dużą liczbę finalistów nie ma w tym roku możliwości rezerwacji noclegów w bursie również dla nauczycieli/opiekunów. Takie możliwości mogą się pojawić wyłącznie wtedy, gdy uczestnicy będą rezygnować z proponowanego przez nas noclegu. (Kontakt: anna.kawicka@zsk.poznan.pl)

Polecamy Państwu (niestety na koszt instytucji delegującej) położone w pobliżu i stosunkowo niedrogie  (jak na Poznań!) hotele TOPAZ (ul. Przemysłowa 34a), „traffic hotel” (ul. Niezłomnych 1c) oraz naprawdę niedrogie hostele w centrum Poznania, np. (najbliżej położony) Hostel PETIT, tel: 61 833 42 55, e-mail: hostel@hostelpoznan.pl
 
Serdecznie Państwu  gratuluję

Piotr Jankowiak – kierownik OJN

P.S. Przypominam Państwu, że wszystkie aktualne informacje na temat naszej Olimpiady
znajdują się na naszej stronie internetowej:  www.ojn.wsjo.pl