FINALIŚCI 42. OJN

Bartz, Julia, Gdańskie Liceum Autonomiczne

Barzantny, Marcel,1. LO Kędzierzyn-Koźle

Bausch, Jeanine, 6. LO Bełchatów

Biernacki, Larissa, Josephine, 1. LO Kalisz

Bobińska, Jagoda, SZ UMK Toruń

Breitkopf, Jenny, 1. LO, Kędzierzyn-Koźle

Breitkopf, Marie, ZS Krapkowice

Broda, Alexander, 1. LO Mikołów

Domin, Robert, ZS nr 1, Kędzierzyn-Koźle

Dżumak, Wiktoria, LO Słupca

Eberharter, Emilia, 64. LO Warszawa

Ernst, Wiktoria, PLO nr 2, Opole

Fixl, Alexandra, 2. LO Warszawa

Fixl, Patrycja, 2. LO Warszawa

Fronia, Karolina, PLO nr 2, Opole

Gerasimiuk, Michał, 2.LO Białystok

Gnilka, Oliver, ZS nr 1 Kędzierzyn-Koźle

Góra, Patricia, 1. LO Ostrzeszów

Grabowski, Anna, PLO nr 2, Opole

Graf, Claudio, 11. LO Białystok

Graf, Noel, 1. LO Białystok

Grölich, Wiktoria, PLO nr 2, Opole

Haas, Mario, 1. LO Nowy Targ

Hanke, Anna, 5. LO Gdańsk

Hanke, Katharina, 3. LO Gdynia

Heermann, Olivier, ZSO Gorzów Wlkp.

Jankowski, Maciej, 2. LO Poznań

Jung, Kacper, 3. LO Białystok

Kaluza, Max, PLO nr 3 Opole

Kiełbasa, Natalia, LO ss. Prezentek Rzeszów

Klim, Liliana, PLO Polit. Łódź

Kołaczek, Zofia, LO ss. Urszulanek Poznań

Konopka, Agata, 33. LO Warszawa

Kopyra, Olivia , PLO nr 2, Opole

Koston, Weronika, 5. LO Opole

Koziarska, Diana, 13. LO Szczecin

Kudłak, Maja, 2. LO Poznań

Lange, Mira, LO ss. Prezentek Rzeszów

Latos, Viktor, ZS Piotrkowice Małe

Lesik, Julia, ZS Olesno

Lindeman, Klaus, 4. LO Białystok

Lipiec, Oskar, 7. LO Wrocław

Liu, Jakub, 7. LO Wrocław

Lucke, Patricia, 3. LO Tarnów

Łudzik, Arkadiusz, 7. LO Kraków

Mazepa, Patryk, 5. LO Kraków

Mazur, Łukasz, PLO nr 2, Opole

Miazgowicz, Hubert, 1. LO Zielona Góra

Mondroch, Piotr, 2. LO Olsztyn

Monkiewicz, Emilia, 3. LO Gdynia

Morawski, Patryk, 7. LO Poznań

Mrożek, Paulina, 6. LO Kraków

Mucha, Kamil, 2. LO Racibórz

Mucha, Maksymilian, 2. LO Warszawa

Nowicka, Julia, PLO nr 2, Opole

Ogorzałek, Mateusz, LO ss. Prezentek Rzeszów

Piskunowicz, Piotr, 17. LO Warszawa

Plikus, Miłosz, 7. LO Poznań

Polański, Andrea, ZSE Opole

Poliwoda, Karolina, PLO nr 2, Opole

Popko, Natalia, 2. LO Białystok

Quaschniok-Qudae, Marcel, PLO nr 3, Opole

Rachoń, Adrian, ZS nr 1 Kraśnik

Rafalik, Anna, 7. LO Poznań

Remiszewski, Olaf, 2.LO Olsztyn

Rodobolska, Weronika, 1. LO, Brzeg

Ryba, Michał, 1. LO Opoczno

Satala, Lea, 3 . LO Katowice

Seebörger, Justyna, ZS nr 1 Lublin

Serafin, Iga, 4. LO Tarnów

Skowron, Aleksandra, ZS Akademickich, Nowy Sącz

Stepień, Mikołaj, LO Namysłów

Szafarczyk, Laura, 1. LO Racibórz

Szafraniec, Artur, LO Strzelce Opolskie

Szajek, Jakub, 2. LO Szczecin

Szpakowska, Agnieszka, 2. LO Białystok

Szwajnos, Natalia, 2. LO Tarnów

Trzaska, Amadeusz, 1. LO Zielona Góra

Twardowska, Natalia, 3. LO Katowice

Wiśniewska, Kinga, 1. LO Bytom

Zaborowski, Artur, LO Rypin

Zyguła, Szymon, ZS Łączności, Kraków

Żukowska, Nina, 8. LO Poznań